GeoWest Master

 

Projekt geowestmaster byl autorem ukončen.

Možná bude za čas obnoven...možná.

 

Nová stránka speciálně pro Geowest Mastera je nyní na adrese: www.geowestmaster.cz

 

Geocaching je hra. Stejně jako si jiní hrají s modely vláčků, honí merunu, „gamesí“ na kompech, hrají si na doktory, zpívají v karaoke barech, sbírají panenky, známky nebo třeba odznáčky, my hledáme krabičky "po všech čertech", hrajeme si přitom s čísly......a teď už můžeme také sbírat odznáčky, tedy „tituly“ GeoWestu :).
O co vlastně jde? Jde o splnění daných podmínek, které vás opravňují k získání titulu příslušné úrovně. Jejich splnění stačí oznámit přes profil Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Mimo certifikátu pak obdržíte také speciální CWG „GeoWest Master“ příslušné úrovně a ve svém profilu si můžete zobrazit logo dosaženého titulu.
Pro dosažení prvních dvou stupňů „BRONZE“ a „SILVER“ nebude potřeba opustit „území GeoWestu“ (Karlovarského kraje). Držitel těchto dvou úrovní nejen zná velkou část keší v našem kraji, ale také pro ostatní některé připravil. Pro získání dalších dvou stupňů se už budete muset rozjet podívat, jak se kešuje v ostatních krajích ČR a pro platinium i v cizině. Pro zařazení do kategorie „GOLD“ a „PLATINIUM“ úrovně se také seznámíte s ostatními, pro mnohé možná ještě nepochopitelnějšími formami geocachingu a poznáte tak ještě „více postižené“ skupiny kačerů, jako například lovce FTF, „honiče bodů“ na powertrailech, „drsňáky“ na obtížných keších nebo „vybarvovače“ map.
GeoWest master

 
Seznam držitelů úrovně : BRONZE ,SILVER, GOLD a PLATINIUM .
 
Nová stránka speciálně pro Geowest Mastera je nyní na adrese: www.geowestmaster.cz
Přečteno 46700 krát
Více z této kategorie: « CWG GeoWest Oplatka »

Joomla! konzole ladění chyb

Sezení

Informace o profilu

Využití paměti

Dotazy do databáze