čtvrtek, 14 leden 2016 18:05

Smrt špekům III.

Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

 

 

Mamrdi  opět vyhlašují boj špekům :

Smrt špekům IIIupozornění1 : Tato akce není event, nejsou za ní body a ani žádný obrázek
upozornění 2: Tato akce je pro kohokololiv, kdo nás zná
upozornění 3: Tato akce je jen pro omezený počet účastníků,
upozornění 4: Tato akce bude mít své vlastní CWG (viz dole)

O co jde?

Zhubnout v určeném, časovém limitu 5% své váhy!

Jak se přihlásit?

Akce je určena pro 25 osob, a tak kdo se dřív přihlásí pouze emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ten má přednost. Povede se evidence 5 náhradníků.

Kdy to začne?

Kdo se přihlásí a dostane potvrzení o účasti, musí se dostavit v pondělí 18.1. v 18.00 hod do restaurace v areálu KV Stěny (Kpt. Jaroše 376, Dvory) a to tak, aby se byl schopen zvážit co možná nejméně oblečený (max kalhoty a krátké triko, žádné boty, svetry)
Zde se pod odborným a odporným dohledem Mamrdů provede vážení na certifikované váze, která je jediná platná, zapsání do tabulky a složení zálohy 200 Kč. Tato záloha zůstane v držení Mamrdů, nebo pověřené nezávislé osoby do ukončení akce.Částka bude použita na občerstvení splnivších účastníků nebo pro charitativní účely(Dobrý anděl). Zde každý podepíše souhlas s akcí a zveřejnění jeho dat ostatním účastníků, akce.

 

Jelikož akci letos svoláváme lehce na poslední chvíli, tak lze po telefonické dohodě provést vážení v náhradním termínu nejlépe v Ostrově v lékárně.

Kdy to skončí?

Ve středu 21.3. (před Velikonocema) proběhne ve stejnou hodinu a pravděpodobně na stejném místě (případně bude upřesněno), opětovné vážení na stejné certifikované váze. Kdo úbytek tuků splní, účastní se občerstvení, kdo se nedostaví (o něm pak minimálně rok budeme šířit, že je srab a zbabělec), anebo nesplní (což předpokládáme u většiny), jeho záloha propadá a je k dispozici těm, co splní. Tyto zálohy se zde propijí a projí.

Z důvodu, že loni byla akce brána velmi benevolentně a málokdo splnil, zdá se nám trest málo dostačující a proto s formou potrestání nesplnivších budou účastníci seznámeni na místě a podepíší souhlas.  Nebude se týkat geocachingu a ani nebude pochopitelně finančí.

V souvislosti s tím se vyhlašuje soutěž o Největšího úbytkáře a Největšího příbytkáře, kteří obdrží diplomy.

Jelikož se jedná o akci, které se budou účastnit převážně lidi bavící se Geocachingem a nebudou za to žádné body, připravíme alespoň extra spešl CWG pro všechny účastníky tohoto experimentu.
Není to tajná akce. Možná jsme při obesílání na někoho nechtíc zapomněli, tak to klidně šiřte dál. Ale pamatujte. Důležité pro úspěšné přihlášení je potvrzovací email od nás.

S přátelským pozdravem „Smrt špekům“

M a M a L

Přečteno 16778 krát
Pro psaní komentářů se přihlašte

Joomla! konzole ladění chyb

Sezení

Informace o profilu

Využití paměti

Dotazy do databáze