pondělí, 16 červenec 2018 19:50

MEGA (?) Den polévky Gazpacho-Praha

Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zdravím ve spolek,
rád bych vás pozval na devátý ročník Dne polévky gazpacho  GC7GAZP - Den polévky Gazpacho 2018. Tento rok plánujeme tento tradiční event jako celovíkendový, tedy od pátku 23. listopadu do neděle 25. listopadu. Pokud se to podaří, tak i s novou MEGA ikonkou 

Program na celý víkend jsme rozdělili do několika kategorií a to na soutěže, workshopy, přednášky, besedy a výstavy. V soutěžích na vás čeká týmová hra "Cesta na Fušál" a různé kvízy, z workshopů je hlavním tahounem dílnička "Jak na to" s ČAGeo a KGB Libčice, ve které chceme ukázat, že lze celkem jednoduše vyrobit pěknou kešku. O přednášky se nám postará Slávek Hoblík, který povypráví o výrobě geocoinů včetně toho letošního eventového, nebo Maxinoha, který vás proškolí v programu Urwigo. Rovněž je v jednání beseda s českými reviewery, z nichž většina předběžně přislíbila svoji účast. Samozřejmě nesmí chybět program pro fanoušky CWG a geocoinů. Pro ně bude připravena jedna místnost věnovaná výstavě sbírek CWG a GC.
Zatím dohodnutý program je k vidění na našem webu DenPolevkyGazpacho.cz. Další máme v jednání. Věřím, že si každý najde něco, co ho zaujme.

Na následujícím videu můžete vidět, jak jsme se bavili minulý rok.
Vložený obrázek

Místo konání zůstává stejné jako poslední dva roky, tedy Hotel Ilf v Praze na Budějovické, který je dost velký na to, aby pojmul stovky kačerů.

Pokud vás event zaujal, nezapomeňte se zalogovat “Will Attend” logem, napsat si event do kalendáře a pak hlavně v listopadu dorazit.

Pro hráče, kteří neznají seriál Red Dwarf...Eso Rimmer v akci:

Jeden ročník Dne polévky Gazpacho se v roce 2013 odehrával i u nás, v Nové Roli. Event GC4N8GV

Přečteno 12741 krát Naposledy změněno pondělí, 16 červenec 2018 20:10
Pro psaní komentářů se přihlašte

Joomla! konzole ladění chyb

Sezení

Informace o profilu

Využití paměti

Dotazy do databáze