středa, 20 listopad 2019 00:00

Adventure LAB

Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Staronový typ kešek se nám vrací. Svého času byly labky k ulovení hlavně na mega eventech. Groundspeak se rozhodl Labkám dát ještě šanci. Nově se jmenují Adventure Lab a hrají se on-line na mobilu. Ke hře je tedy zapotřebí chytrý telefon s připojením na internet. Hra funguje na Androidu i iOS (iPhone) a obě aplikace jsou ke stažení zdarma. Od první verze udělali vývojáři kus práce. Aplikace na Androidu (iOS otestovat nemůžu), přestala padat a vypadávat z přihlášení. Nově v ní lze i normálně kešku zalogovat a ohodnotit počtem hvězdiček. Přesto je stále ve verzi beta, tak snad nedopadne jako wherigo...beta navždy. 

Protože v Karlovarském kraji Adventure Lab chyběla, dovolil jsem si jednu uvést na světlo boží. Je to jednoduchý průvodce po památkách historického města Loket. Aby to bylo trošku originální, tak jde o procházku veršovanou :-) Zvu vás tedy ke krátké procházce Loktem. Snad se vám hra bude líbit. 

21.11. Opraveno chybné písmeno na druhé zastávce. Na čtvrté zastávce to chyba nebyla, jen kulišárna. Přidal jsem tedy pro jistotu ještě nápovědu.

Díky "betatesterkám" a gratulace k FTF.

 

Přečteno 9354 krát Naposledy změněno čtvrtek, 21 listopad 2019 10:33
Více z této kategorie: « Stromovky bez lana? WoW »

2 komentáře

  • Odkaz Komentáře jezci-sokolov pondělí, 30 prosinec 2019 15:17 napsal(a) jezci-sokolov

    To jsem rád, že je na lab mini sérii převaha kladných ohlasů ;-)

  • Odkaz Komentáře JPS7004 pátek, 22 listopad 2019 13:02 napsal(a) JPS7004

    Tak jsem to dnes vyzkoušel, pár labek jsem už měl, ale s novou aplikací jsem to luštil prvně. Líbilo se mi to. Apka běžela bez problémů a zde veršovaný příběh byl taky super! Díky

Pro psaní komentářů se přihlašte

Joomla! konzole ladění chyb

Sezení

Informace o profilu

Využití paměti

Dotazy do databáze